Kariéra v Preston Capital

Finanční skupina PRESTON Capital je mladou dynamicky rozvíjející se společností působící v České republice i v zahraničí. Za úspěchem naší společnosti stojí především naši lidé. Náš obchodní tým uvítá nové kolegy orientované zejména na distribuci investičních produktů se zkušenostmi ve finančním oboru. Máte pocit, že patříte mezi nás? Rádi byste patřili do kolektivu stejně smýšlejících a talentovaných mladých lidí? Pak se na nás neváhejte obrátit!

kariera@prestoncapital.cz

Prohlášení o zpracování osobních údajů
Uchazeč o zaměstnání

Společnost PRESTON Capital a.s., Nad Rokoskou 2361/2a, Libeň, 182 00 Praha 8, IČO: 09514287 (dále jen „správce“ nebo „společnost“) zpracovává osobní údaje uchazečů o zaměstnání jako správce osobních údajů. Protože společnost bere ochranu osobních údajů uchazečů vážně, poskytuje jim toto prohlášení týkající se zpracování osobních údajů. Společnost zpracovává osobní údaje, které uchazeč o zaměstnání sám poskytne ve svém životopise nebo v rámci přijímacího pohovoru či v souvislosti s ním za účelem jeho kontaktování v budoucnu v případě, že by uchazeč o zaměstnání nebyl na poptávanou pozici v rámci probíhajícího výběrového řízení u společnosti vybrán a ve společnosti by se uvolnilo pracovní místo, na které by byl vhodným kandidátem.

Správce zpracovává osobní údaje na základě souhlasu uchazeče o zaměstnání se zpracováním osobních údajů, a to po dobu 1 roku od udělení souhlasu nebo do jeho odvolání uchazečem. Udělený souhlas se zpracováním osobních údajů může účastník kdykoliv bezplatně odvolat písemně na výše uvedené adrese společnosti nebo zasláním e-mailu na emailovou adresu martina.daskova@prestoncapital.cz Zákonnost zpracování osobních údajů před odvoláním souhlasu tím nebude dotčena. Poskytnutí osobních údajů není zákonným ani smluvním požadavkem.

V souvislosti se zpracováním osobních údajů má uchazeč následujícího práva:

Více informací o zpracování osobních údajů prováděných společností, včetně souvisejících práv, která náleží uchazečům o zaměstnání, je k dispozici na vyžádání kontaktováním správce písemně prostřednictvím výše uvedené adresy či e-mailové adresy.

PRODEJCE LUXUSNÍCH NEMOVITOSTÍ

KEY ACCOUNT MANAGER

Máte zájem jednat s perspektivními investory a podílet se na realizaci atraktivních finančních a developerských projektů? Je komunikativní schopnost Vaše silná stránka? Zašlete nám svůj životopis a rádi se s Vámi uvidíme na pohovoru.

Detail

ASISTENT/KA JEDNATELE

Hledáte různorodou práci s aktivním využitím jazyků? Láká Vás spolupráce na zajímavých projektech v ČR i zahraničí? Jsou organizační schopnosti a pečlivost Vaší silnou stránkou? Zašlete nám svůj životopis a rádi se s Vámi uvidíme na pohovoru.

Detail

VŠEOBECNÁ A MZDOVÁ ÚČETNÍ

Chcete využít zkušenosti z oblasti účetnictví a mzdové agendy? Láká Vás možnost podílet se na ekonomice společnosti a získat nové zkušenosti? Je pečlivost Vaší silnou stránkou? Zašlete nám svůj životopis a rádi se s Vámi uvidíme na pohovoru.

Detail

SALES REPRESENTATIVE PRO IT ŘEŠENÍ

Cítíte se jako ryba ve vodě v oblasti SW řešení? Rádi byste spolupracovali při prodeji zajímavých SW produktů? Je komunikativní schopnost Vaše silná stránka? Zašlete nám svůj životopis a rádi se s Vámi uvidíme na pohovoru.

Detail

Ozvěte se nám

Max. velikost souboru je 5 MB

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a vztahuje se na ni Ochrana osobních údajů a Podmínky použití od Google.