Možnost emise podnikových dluhopisů v USD

6. září 2022

 

Naše společnost PRESTON se neustále rozvíjí a zdokonaluje. Za hranicemi už nepůsobíme pouze v rámci našich projektů. Minulý měsíc jsme otevřeli novou pobočku v maďarské Budapešti. Během září se chystá otevření další pobočky, tentokrát v Rumunsku. Naši noví kolegové, tak budou mít kancelář v krásném rumunském městě Oradea. Expanze nás však přivedla i k nutnosti rozšířit možnosti našich produktů.

Vydávat podnikové dluhopisy nejen v české měně už není pouhou naší myšlenkou. Nově našim klientům přinášíme možnost emise dluhopisů v amerických dolarech (USD). Možnost odstartovala již 1. srpna a aktuálně je nabídka v plném proudu. 

USD emise podnikových dluhopisů přináší stabilitu 

Emise podnikových dluhopisů v amerických dolarech nabízí výhodu stability, kterou tato měna má. Naši klienti mají možnost nakoupit podnikové dluhopisy a poté je na základě flexibilní smlouvy proměnit v apartmán našeho projektu Sun Beach Hotel Resort. 

Investice do dluhopisů je vhodná pro každého, kdo chce zhodnotit své úspory, které ponecháním na běžných účtech ztrácejí svou hodnotu. Naše nabízené dluhopisy jsou vhodné pro investory, kteří hledají vyšší výnos ze svých investic. Počet zakoupených dluhopisů je neomezený. Můžete začít třeba i s investicí jen do jednoho dluhopisu. 

Naše společnost PRESTON Business vydává dluhopisy na základě prospektu České národní banky. Sesterskou společností je pak PRESTON Development, na kterou je vedeno místo projektu dluhopisů – Sun Beach Hotel Resort, ve Spojených arabských emirátech. Pro více informací o projektu a nabízených produktech se podívejte na jednotlivé investiční produkty Sun Beach Hotel Resort zde.

Další informace ohledně emise podnikových dluhopisů v amerických dolarech 

✓ Roční výnos: 9,2 % 

✓ Vyplácení výnosu: měsíční 

✓ Hodnota dluhopisu: 2 000 USD 

✓ Datum splatnosti dluhopisu: 31. prosince 2025 

(Pro představu: ,,Váš výnos může odpovídat 15 800 USD, při investici do dluhopisů v hodnotě 50 000 USD”) 

Investovat můžete ihned, je to jednodušší, než se na první pohled zdá. Pokud máte zájem, prohlédněte si naši nabídku zde.

Pokud byste nás rádi přímo kontaktovali, využijte jednu z těchto platforem:
email:
info@prestoncapital.cz 
tel.: +420 530 515 799