Zastáváte pevné
hodnoty? Dejte je
i svým financím.

Jsme česká finanční skupina

Naší filozofií je dlouhodobé zhodnocování kapitálu
cestou postupného růstu. Prostřednictvím dceřiných
společností nabízíme široké portfolio produktů, které
pokrývá většinu druhů investic. Firmám nabízíme poradenství
a pomoc v oblasti financování, aby mohly růst a rozvíjet se.

O PRESTON Capital

Historie společnosti se začala psát v roce 2016. Jejím 
zakladatelem je Filip Navrátil, který kolem ní sdružil tým 
profesionálů s dlouholetou praxí v oboru.

I přes relativně krátké působení na trhu tak PRESTON Capital nabízí svým klientům cenné zkušenosti a znalosti. Zodpovědný přístup jej charakterizuje nejen slovně. Vybrané dceřiné společnosti jsou registrované u České národní banky a podléhají jejímu dohledu. Mezi hlavní zájmy skupiny patří vyjma finančnictví také realitní byznys.

Partneři

Jsme členy

Všem produktům, které klientům prostřednictvím PRESTON Finance nabízíme, věříme, a proto do nich primárně investujeme vlastní prostředky.“

Filip Navrátil

Zakladatel a Managing Partner
PRESTON Capital

Poznejte společnosti
PRESTON Capital

Obor: Informace na vyžádání
Trh: Informace na vyžádání
Podíl: Informace na vyžádání

Společnost registrovaná a licencovaná u České národní banky jako ZISIF fond dle §15 Sb. Na základě obchodních zkušeností vedení společnosti investujeme výhradně vlastní kapitál na akciových trzích, a to především na americké a londýnské burze.

Obor: Private Equity
Trh: Střední Evropa
Podíl: Majoritní

Zprostředkovatel soukromých letů pro jednotlivce, skupiny a zásilky. Aerotaxi PRESTON Aviation nabízí rychlou a diskrétní přepravu. K dispozici jsou různé typy soukromých letadel a vrtulníků, které operují po celé České republice a v okolních zemích. Služba je vyhrazená zejména pro klienty společnosti PRESTON Capital.

Obor: Real-Estate
Trh: Spojené Arabské Emiráty
Podíl: Majoritní

Hotelový komplex Sun Beach Hotel Resort vznikne na uměle vytvořeném ostrově Al Marjan. Ten se nachází v turisticky nejatraktivnějším emirátu Ras Al Khaimah. PRESTON Capital má výhradní zastoupení pro distribuci finančních produktů a investic pro financování projektu. Rovněž je exkluzivním prodejcem hotelových apartmánů koncovým klientům na území střední Evropy.

Investujte
s PRESTON Finance

Společnost nabízí příležitosti ke zhodnocení kapitálu pro všechny typy investorů. Rozsáhlá nabídka je vhodná k diverzifikaci investičního portfolia.

Guardian Sky klub

Guardian Sky je exkluzivní investorský klub, ve kterém sdružujeme investory a osoby se zájmem o investice. Členům zprostředkováváme nové kontakty a nové investiční příležitosti.

Kontaktujte nás